fbpx
Konin ?>

Konin

Niestety nabór na zajęcia stacjonarne w Koninie został już zakończony, ale w dalszym ciągu możesz zapisać się na nasz kurs w innym mieście lub dołączyć do zajęć ONLINE prowadzonych „na żywo” przez najlepszych egzaminatorów maturalnych w Polsce. Sprawdź dlaczego nie warto czekać i zrobić to już teraz.

Ratajczuk – Edukacja organizuje kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu kursów maturalnych. Przygotowujemy do matury na poziomie rozszerzonym z biologii i chemii, a uczą u nas doświadczeni nauczyciele i egzaminatorzy maturalni.

Wybierz kurs odpowiedni dla Ciebie:O NAS

Na rynku działamy od ponad 17 lat. W Koninie łącząc zalety korepetycji indywidualnych i zajęć w małych grupach przygotowujemy do egzaminu dojrzałości z przedmiotów kluczowych dla osób chcących studiować kierunki medyczne.

Zajęcia składają się z części teoretycznej i ćwiczeniowej, a celem naszego kursu jest wykształcenie umiejętności formułowania odpowiedzi zgodnie z kluczem maturalnym tak, by uzyskać jak największą liczbę punktów, wystarczającą do dostania się na studia medyczne.