fbpx
KURSY ONLINE ?>

KURSY ONLINE

Oprócz kursów stacjonarnych do naszej stałej oferty należą zajęcia prowadzone w formie ONLINE. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie dla osób, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach tradycyjnych, chociażby ze względu na odległość do najbliższego oddziału.

„Ratajczuk – Edukacja” specjalizuje się w przygotowaniu do matury na poziomie rozszerzonym z biologii i chemii. Bardzo dobrze zdany egzamin z tych przedmiotów to przepustka na wiele kierunków studiów. Dzięki naszym kursom ONLINE prowadzonym przez doświadczonych nauczycieli i egzaminatorów maturalnych będziecie mogli brać aktywny udział w wykładach na żywo z możliwością zadawania pytań.


Wybierz kurs odpowiedni dla Ciebie:O NAS

Oferujemy Wam kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu kursów maturalnych z biologii i chemii. Na rynku działamy od ponad 17 lat. Łącząc zalety korepetycji online i zajęć w małych grupach przygotowujemy do egzaminu dojrzałości z przedmiotów kluczowych dla osób chcących studiować kierunki medyczne.
Zajęcia składają się z części teoretycznej i ćwiczeniowej, a celem naszego kursu jest wykształcenie umiejętności formułowania odpowiedzi zgodnie z kluczem maturalnym tak, by uzyskać jak największą liczbę punktów, wystarczającą do dostania się na studia medyczne.

Dodatkowo, zainteresowanych możemy przygotować do matury międzynarodowej.